Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR zostało założone w 1997 r. Organizacja zrzesza firmy, które tworzą efektywną komunikację marketingową, jest to ponad 100 podmiotów: agencje full service, domy mediowe, agencje brand design i consultingowe, interaktywne i ambientowe. Jednym z głównych zadań SAR jest promocja i aktywizacja środowiska reklamowego w Polsce oraz tworzenie warunków do wymiany doświadczeń pomiędzy podmiotami działającymi na rynku. Ponadto działalność SAR koncentruje się na tworzeniu, wdrażaniu i popularyzowaniu standardów przetargowych, dobrych praktyk biznesowych, prowadzeniu szkoleń, seminariów i edukowaniu kadr, a także na badaniach rynkowych.

Naszą misją jest ułatwianie wymiany informacji i współpracy pomiędzy członkami Stowarzyszenia, reprezentowanie ich interesów w otoczeniu zewnętrznym, a także wzmacnianie dialogu wszystkich uczestników branży komunikacji marketingowej w Polsce. Wierzymy, że budowanie relacji w oparciu o obustronne zaufanie i szacunek prowadzi do lepszego zrozumienia podmiotów działających na naszym rynku, ze szczególnym uwzględnieniem relacji na linii marketer-agencja.

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR jest od wielu lat organizatorem konkursów i konferencji, wyznaczających standardy w branży reklamowej. Najważniejszymi wydarzeniami są: Effie Awards, Innovation, Konkurs Twórców Reklamy, Young Creatives, Imagination Day, Przegląd portfolio See&Say. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Cannes Lions w Polsce.

Effie
KTR
Innovation

Potrzebujesz pomocy przy zgłoszeniu do konkursu, skontaktuj się z nami:

EFFIE:

Wioletta Kowalczyk – Żelek
Senior Project Manager
Tel. 513 018 363
wioletta.kowalczyk-zelek@sar.org.pl

Paulina Goliszewska
Project Manager
Tel. 511 698 622
paulina.goliszewska@sar.org.pl

Aleksandra Schönthaler
Project Manager
Tel. 698 619 191
aleksandra.schonthaler@sar.org.pl

INNOVATION:

Daniel Kuber
Senior Project Manager
Tel. 517 284 368
daniel.kuber@sar.org.pl

Patrycja Stala
Project Manager
Tel. 507 013 206
patrycja.stala@sar.org.pl

KTR:

Daniel Kuber
Senior Project Manager
Tel. 517 284 368
daniel.kuber@sar.org.pl

Patrycja Stala
Project Manager
Tel. 507 013 206
patrycja.stala@sar.org.pl

Damian Tokarski
Project Coordinator
Tel. 508 308 115
damian.tokarski@sar.org.pl

x

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.